English
Polska
Spedycja morska
Spedycja lotnicza
Transport ciężarowy
Przewozy ponadgabarytowe
Transport multimodalny

O firmie

Spedycja morska i transport kontenerowy w Gdyni – Expolco

Usługi spedycyjne i transportowe

Expolco to firma, która od 1990 świadczy klientom kompleksowe usługi spedycyjne i usługi transportowe. Nasza specjalność to realizacja zleceń z zakresu spedycji morskiej i międzynarodowego transportu kontenerowego.  Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej spedycji międzynarodowej. Pragniemy podkreślić, że transport kontenerów morskich czy spedycja morska to nie koniec naszej propozycji.

Rozbudowany zakres usług

Bardzo ważną częścią oferty usług jest spedycja lotnicza Jest ona najlepszą formą dostarczenia przesyłek o znacznej wartości, która gwarantuje doręczenie przesyłki do odbiorcy w najkrótszym czasie. Oferujemy także odpowiednio zorganizowany transport lądowy. W tym zakresie pomożemy przewieźć Państwa towar zarówno drogami asfaltowymi, jak i liniami kolejowymi. Na specjalne życzenie naszych zleceniodawców, podejmujemy się także transportu ponadgabarytowego. Nie tylko odpowiednio zabezpieczymy przewożony towar, ale także postaramy się o wszelkie niezbędne pozwolenia (transport ponadnormatywny realizowany jest po spełnieniu określonych wymagań). Klientom, dla których czas doręczenia przesyłki nie jest najważniejszy, proponujemy transport multimodalny – jest to bardzo ciekawa alternatywa dla wszelkiego rodzaju spedycji i usług transportowych.

Z myślą o kliencie

W swojej pracy pragniemy przede wszystkim wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferta spedycji morskiej, transportu lądowego czy przewozów ponadgabarytowych nie miałaby racji bytu, gdyby nie zaufanie, jakim nas obdarzacie. Przy wykonywaniu zlecenia o każdym charakterze, dokładamy wszelkich starań, abyście byli zadowoleni z naszych usług.