English
Polska

Grupa SKAT

 

Pomoc przy transporcie, spedycji i logistyce – grupa SKAT

 

Profesjonalizm na każdym kroku

Grupa SKAT to trzy firmy: SKAT Transport, EXPOLCO TRANSPED i SKAT Truck. Zróżnicowana działalność każdego podmiotu, pozwala zaoferować klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji (w tym na przykład spedycji morskiej) oraz logistyki.

 

SKAT Transport

Firma ta jest znana jako operator transportowo-logistyczny, którego specjalizacja obejmuje przede wszystkim krajowy i międzynarodowy transport drogowy, a także transport multimodalny i promowy. Przyjmuje zlecenia głównie od branży: papierniczej, stalowej, chemicznej, agd, drewnianej i automotive. Na tle innych firm z tej branży SKAT Transport wyróżnia dotrzymywanie terminów (o czym informuje także motto – Always On Time) i nowoczesny tabor. Biorąc zaś pod uwagę estetykę, na drogach spośród innych pojazdów wyróżnia nas pomarańczowy kolor samochodów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do SKAT Transport należy również Promy Skat – ta marka pozwala na zapewnienie klientom wielu popularnych europejskich połączeń promowych.

 

SKAT Polisa

Zapewnia odpowiednie ubezpieczenia z zakresu transportu i spedycji.

 

Spółka Expolco Transped

Doskonale znana firma, która wykonuje zlecenia z zakresu spedycji morskiej, spedycji lotniczej, a także międzynarodowego transportu kontenerowego. Po tym, jak została założona w 1990 roku, była jedną z pierwszych firm o takim profilu na Wybrzeżu.

 

SKAT Truck

Dzięki tej marce możliwe są usługi transportu lądowego. Wszystkie zlecenia transportu drogowego zarówno w kraju, jak i za granicą, realizowane są w zakresie własnego taboru.

Jasno określone warunki bardzo ścisłej współpracy między firmami, duże zróżnicowanie wewnątrz zespołu, a także bogaty wybór oferty gwarantuje zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy profesjonalizm przy każdym zleceniu spedycji morskiej, spedycji lotniczej, a także międzynarodowego transportu drogowego i innych. Wachlarz tych usług pozwala Grupie SKAT zachować pełną elastyczność w dostosowywaniu się do bieżących potrzeb klientów i wymagań rynku.