English
Polska

Transport ciężarowy

 

Tradycyjna przesyłka naziemna

Zapewniamy specjalistyczny transport kontenerów w eksporcie i imporcie w relacji Polska - porty europejskie /Hamburg / Bremerhaven, Rotterdam, Antwerpia lub innych dowolnych miejsc w Europie. Mimo że spedycja morska i spedycja lotnicza cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, to wciąż nie słabnie zainteresowanie na usługi transportu lądowego. Nie da się, bowiem, ukryć, że w niektóre miejsca, bez pomocy samochodów ciężarowych, nie da się po prostu dotrzeć.

Realizujemy transport zestawami plandekowymi FTL i LTL. Zgłaszając się do Expolco macie pewność, że wykonaniem zlecenia transportu lądowego zajmą się osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Pomożemy Państwu dopilnować wszelkich formalności, a także postaramy się o to, by przesyłka dotarła na miejsce w odpowiednim czasie.

 

Szczegóły transportu lądowego

W międzynarodowym transporcie lądowym wykorzystujemy zarówno zestawy ciężarowe samochodowe, jak i transport kolejowy.

 

W ramach świadczonych usług :

  • transportujemy kontenery 20”, 40”, 40 HC, 45”
  • przewozimy ładunki zestawami plandekowymi standardowymi i o podwyższonej objętości
  • aranżujemy kompleksową obsługę spedycyjno-dokumentacyjną wraz z obsługę celną
  • zapewniamy ubezpieczenie OCPD, OCS
  • udzielamy porad i wsparcia logistycznego

 

Na życzenie klienta wykonujemy międzynarodowe przewozy drobnicy konwencjonalnej o małej wadze i objętości /LTL/. Istnieje u nas także możliwość skorzystania na przykład z transportu kontenerów morskich czy spedycji lotniczej. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części oferty.

Transport ciężarowy