English
Polska

Grupa SKAT

 

Pomoc przy transporcie, spedycji i logistyce – grupa SKAT

 

Profesjonalizm na każdym kroku

Grupa SKAT to trzy firmy: SKAT Transport, EXPOLCO TRANSPED i SKAT Truck. Zróżnicowana działalność każdego podmiotu, pozwala zaoferować klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji (w tym na przykład spedycji morskiej) oraz logistyki.

 

SKAT Transport

Firma ta jest znana jako operator transportowo-logistyczny, którego specjalizacja obejmuje przede wszystkim krajowy i międzynarodowy transport drogowy, a także transport multimodalny i promowy. Przyjmuje zlecenia głównie od branży: papierniczej, stalowej, chemicznej, agd, drewnianej i automotive. Na tle innych firm z tej branży SKAT Transport wyróżnia dotrzymywanie terminów (o czym informuje także motto – Always On Time) i nowoczesny tabor. Biorąc zaś pod uwagę estetykę, na drogach spośród innych pojazdów wyróżnia nas pomarańczowy kolor samochodów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do SKAT Transport należy również Promy Skat – ta marka pozwala na zapewnienie klientom wielu popularnych europejskich połączeń promowych.

 

SKAT Polisa

Zapewnia odpowiednie ubezpieczenia z zakresu transportu i spedycji.

 

Spółka Expolco Transped

Doskonale znana firma, która wykonuje zlecenia z zakresu spedycji morskiej, spedycji lotniczej, a także międzynarodowego transportu kontenerowego. Po tym, jak została założona w 1990 roku, była jedną z pierwszych firm o takim profilu na Wybrzeżu.

 

SKAT Truck

Dzięki tej marce możliwe są usługi transportu lądowego. Wszystkie zlecenia transportu drogowego zarówno w kraju, jak i za granicą, realizowane są w zakresie własnego taboru.

Jasno określone warunki bardzo ścisłej współpracy między firmami, duże zróżnicowanie wewnątrz zespołu, a także bogaty wybór oferty gwarantuje zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy profesjonalizm przy każdym zleceniu spedycji morskiej, spedycji lotniczej, a także międzynarodowego transportu drogowego i innych. Wachlarz tych usług pozwala Grupie SKAT zachować pełną elastyczność w dostosowywaniu się do bieżących potrzeb klientów i wymagań rynku.

Klauzula informacyjna
accept

Drogi użytkowniku,

po zapoznaniu się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób, jak zostało opisane poniżej. Dlatego prosimy, zanim przejdziesz do serwisu, zapoznaj się z tymi informacjami i dokonaj świadomego wyboru. Możesz ten wybór odłożyć na później klikając „Przypomnij później”.

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Expolco Transped Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Indyjska 13.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Expolco Transped Sp. z o.o.?

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Expolco Transped Sp. z o.o. Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć wykorzystując ustawienia przeglądarki internetowej.

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje dane w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec Expolco Transped Sp. z o.o. w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od Expolco Transped Sp. z o.o.: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu Expolco Transped Sp. z o.o. udostępnia Twoje dane osobowe?

Expolco Transped Sp. z o.o., co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których Expolco Transped Sp. z o.o. posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez Expolco Transped Sp. z o.o., np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo Expolco Transped Sp. z o.o. przechowuje Twoje dane osobowe?

Expolco Transped Sp. z o.o. przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Expolco Transped Sp. z o.o.?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez Expolco Transped Sp. z o.o. albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Expolco Transped Sp. z o.o., możesz się skontaktować z przedstawicielem Expolco Transped Sp. z o.o., wykorzystując dane kontaktowe: expolco@expolco.com.pl

Polityka prywatności.