Expolco Transped 30 lat doświadczenia w przewozach

CWB

DOŚWIADCZENIE

Możesz mieć pewność, że Twoje przesyłki płynnie dotrą w dowolny zakątek świata. Od 1990 roku skutecznie działamy w branży transportowej.

GLOBALNY ZASIĘG

Dzięki szerokiej sieci agentów organizujemy wysyłki do i z dowolnego punktu na całym świecie.

RZETELNOŚĆ

Stawiamy na rzetelność i wiarygodność. Jesteśmy dumni z przynależności do renomowanych organizacji branżowych takich jak PISIL, FIATA, czy PSPD.

Przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem w transporcie O nas

Usługi transportowe

Shadow
Mask Group 16

Zwiększona kontrola łańcucha dostaw

Działamy na całym świecie i oferujemy pełne spektrum usług logistycznych na wszystkich szlakach handlowych. Dzięki naszej zintegrowanej technologii, międzynarodowej sieci transportowej i oddanym specjalistom ds. logistyki budujemy logistykę jutra.

Sprawdź nasze usługi
Mask Group 17

Innowacyjne rozwiązania

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy rozległą siatkę kontaktów na całym świecie. W przemieszczaniu różnych ładunków z głównych ośrodków produkcyjnych do dowolnego miejsca na świecie pomagają nam nasi zaufani Partnerzy.

 

Zbudowaliśmy długoletnie relacje z armatorami, przewoźnikami, operatorami oraz agencjami celnymi, które pozwalają nam oferować korzystne stawki i rzetelny serwis. Od wysyłki kilku kartonów, po pełne kontenery oceaniczne i ładunki całopojazdowe - jesteśmy po to, aby w zakresie łańcucha dostaw dopasować do Twoich potrzeb adekwatne rozwiązania.

Gotowy do zasilenia Twojego łańcucha dostaw?

Inteligentniejsza logistyka z zespołem, który Cię wspiera.
Skontaktuj się z nami
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj