1. Home
  2. O nas

Expolco Transped Twoja spedycja morska i transport kontenerowy w Gdyni

Od 1990 r. świadczymy usługi z zakresu transportu i spedycji morskiej. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji zleceń międzynarodowego transportu kontenerowego w relacji door-to-door.

 

Spedycja morska i transport kontenerowy są kluczowymi obszarami naszej działalności. Klientom, dla których szybkość dostawy towaru jest priorytetem, oferujemy spedycję lotniczą. Tam, gdzie czas dostawy nie jest priorytetem lub waga ładunku jest ponadnormatywna, proponujemy transport multimodalny.

 

Zorganizujemy dla Ciebie pełną obsługę celną, dodatkowe ubezpieczenie cargo oraz wszelkie dodatkowe usługi związane z dostarczeniem Twojego ładunku do celu.

Optymalne rozwiązania logistyczne dla Ciebie i Twojej firmy.

W swojej pracy pragniemy przede wszystkim wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów. Troszczymy się, aby nasza oferta zawsze była konkurencyjna, a obsługa zleceń spełniała najwyższe standardy - na każdym etapie ich realizacji

aboutIcon_1

Minimalizujesz ryzyko uszkodzenia towarów

Powierzając nam realizację Twoich przesyłek, masz pewność, że są one w dobrych rękach! Przy tysiącach realizowanych transportów rocznie, w obecnej dekadzie możemy pochwalić się wskaźnikiem reklamacji na poziomie 0.0068%

aboutIcon_2

Dostajesz wsparcie na każdym z etapów transportu

Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi. Nasza kadra posiada prestiżowe certyfikaty kompetencji zawodowych w spedycji - FIATA oraz kompetencji zawodowych w transporcie - CPC. Na każdym etapie transportu pozostawiamy do Twojej dyspozycji dedykowanego opiekuna, który będzie czuwał nad jego sprawną realizacją.

aboutIcon_3

Zyskujesz pewność rzetelnej obsługi

Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi podwykonawcami posiadającymi wszystkie niezbędne licencje oraz polisy ubezpieczeniowe. Jako jedna z pierwszych firm spedycyjnych na wybrzeżu, już w 2005 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001 w transporcie i spedycji (numer: GDK0003111).

aboutIcon_4

Maksymalnie skracasz czas dostawy

W przypadku przesyłek pilnych, dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie o najszybszym możliwym czasie realizacji!

aboutIcon_5

Optymalizujesz koszty transportu

Proponujemy konkurencyjne rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Wiemy, że transport odgrywa kluczową rolę w biznesie, niezależnie od branży. Wybierz odpowiedniego partnera.

Skontaktuj się z nami

Kariera

Wierzymy, że sukces firmy zależy od ludzi, którzy ją tworzą. Poszukujemy osób, które są gotowe podejmować wyzwania i dążą do doskonalenia swoich umiejętności.

 

Dołączając do naszego Zespołu, zyskasz okazję do pracy w dynamicznym środowisku, które premiuje inicjatywę i ambicję. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy.

Oferty pracy
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj