Transport lotniczy to idealne rozwiązanie dla wszystkich ładunków wymagających krótkiego oraz niezawodnego czasu podróży. Jest to także najbezpieczniejszy wariant transportu, idealny dla przewozów towarów o dużej wartości, szybko psujących się lub wymagających przewozu w kontrolowanej temperaturze.

Mask Group 21

Elastyczne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Rozumiemy pilność Waszych przesyłek i wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla Waszej przesyłki. Niezależnie od tego czy potrzebujecie kompromisu między konkurencyjną ceną i czasem transportu, czy zależy Wam na możliwie najkrótszym czasie realizacji - nasz Zespół dobierze najlepsze rozwiązanie.

Mask Group 22

Wiemy także, że Wasze potrzeby różnią się w zależności od specyfiki Waszych towarów. Pomożemy Wam określić w jaki sposób towar powinien zostać zapakowany oraz zabezpieczony do podróży lotniczej, aby do destynacji dotarł w niepogorszonym stanie.

 

  • Dostarczamy przesyłki do / z dowolnego portu lotniczego
  • Posiadamy sprawdzoną sieć zaufanych agentów na całym świecie
  • Wybierzemy optymalny wariant – ekonomiczny, przyspieszony lub priorytetowy
  • Zapewniamy kompleksową usługę spedycyjno-dokumentacyjną oraz obsługę celną
  • Na życzenie zorganizujemy ubezpieczenie cargo

Gotowy do zasilenia Twojego łańcucha dostaw?

Inteligentniejsza logistyka z zespołem, który Cię wspiera.
Skontaktuj się z nami
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj