Drogowy transport kontenerowy, tak jak kontenerowa spedycja morska, jest w naszym DNA ! Od początku działalności jest to nasz core business. Każdego roku transportujemy tysiące kontenerów, obsługując w głównej mierze porty polskie i niemieckie.

 

Jest to zdecydowanie najpopularniejsza w Polsce forma transportu ze względu na niekwestionowaną elastyczność oraz uniwersalność. W tym wariancie możemy dostarczyć dla Was prawie wszystko, prawie wszędzie, prawie zawsze na czas!

Mask Group 21

Twój transport w dobrych rękach

Korzystamy z usług tylko najrzetelniejszych i sprawdzonych przewoźników, z którymi zbudowaliśmy wieloletnie, partnerskie relacje. Na bieżąco weryfikujemy ich aktualne licencje oraz wymagane ubezpieczenia. – możesz być pewny, że Twoja przesyłka jest w dobrych rękach!

 

Wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w oparciu o wykwalifikowaną kadrę spedytorów posiadających prestiżowe certyfikaty kompetencji zawodowych w spedycji międzynarodowej (FIATA) oraz kompetencji zawodowych w transporcie (CPC).

Mask Group 22

Najbardziej elastyczna oraz uniwersalna forma transportu.

  • Zapewniamy transport drogowy wszystkich możliwych rodzajów kontenerów w eksporcie i imporcie
  • Realizujemy przewozy w oparciu o polskie i europejskie porty
  • Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych
  • Organizujemy transport zestawami plandekowymi FTL i LTL
  • Realizujemy transporty dla ładunków ponadnormatywnych
  • Aranżujemy kompleksową usługę spedycyjno-dokumentacyjną oraz obsługę celną
  • Zapewniamy ubezpieczenie OCPD oraz OCS
  • Udzielamy porad i wsparcia logistycznego

Gotowy do zasilenia Twojego łańcucha dostaw?

Inteligentniejsza logistyka z zespołem, który Cię wspiera.
Skontaktuj się z nami
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj