1. Home
  2. Usługi
  3. Spedycja drogowa

Spedycja drogowa kontenerowa, tak jak transport morski, jest w naszym DNA! Od początku działalności jest to nasz core business. Każdego roku transportujemy tysiące kontenerów, obsługując w głównej mierze porty polskie i niemieckie. Jest to zdecydowanie najpopularniejsza w Polsce forma transportu, ze względu na niekwestionowaną elastyczność oraz uniwersalność. W tym wariancie możemy dostarczyć dla Was prawie wszystko, prawie wszędzie, prawie zawsze na czas!

Jako członek Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, zapewniamy transport zgodny z najwyższymi standardami branżowymi.

Mask Group 21

Spedycja drogowa Twój transport w dobrych rękach

W naszym zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości usług transportowych istotną rolę odgrywa współpraca wyłącznie z najbardziej zaufanymi i sprawdzonymi przewoźnikami. Dzięki wieloletnim, partnerskim relacjom z naszymi dostawcami, możemy zaoferować naszym klientom pełne bezpieczeństwo i niezawodność transportu. Regularna weryfikacja licencji i ubezpieczeń, jakie posiadają nasi partnerzy, jest gwarancją, że każda przesyłka jest traktowana z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Dążymy do tego, aby każde zlecenie było realizowane na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze spedytorów. Nasi specjaliści, posiadający prestiżowe certyfikaty kompetencji zawodowych w spedycji międzynarodowej (FIATA) oraz kompetencji zawodowych w transporcie (CPC), są gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie niesie ze sobą spedycja drogowa oraz transport międzynarodowy.

Mask Group 22

Nasza oferta transportu drogowego

Spedycja drogowa jest niezwykle elastyczną i uniwersalną formą realizacji potrzeb transportowych, co pozwala nam na realizację zadań z zakresu:

  • transport kontenerów – oferujemy kompleksowy transport drogowy dla wszystkich rodzajów kontenerów, zarówno w eksporcie, jak i imporcie, wykorzystując polskie i europejskie porty;
  • transport FTL i LTL – organizujemy transport całopojazdowy (FTL) oraz zbiorczy (LTL), korzystając z zestawów plandekowych dostosowanych do różnych rodzajów ładunków;
  • trensport ładunków ponadnormatywnych – specjalizujemy się w transporcie ładunków ponadnormatywnych, oferując indywidualnie dopasowane rozwiązania logistyczne;
  • obsługa spedycyjno-dokumentacyjna i celna – zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjną oraz celną, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe i nie wymagają zaangażowania dodatkowych podmiotów;
pexels-marcin-jozwiak-2800121
  • ubezpieczenia – oferujemy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OCS i OCPD) i ubezpieczenie cargo, które obejmuje szerszą gamę ryzyk oraz nie podlega limitom kwotowym ograniczeń odpowiedzialności;
  • wsparcie logistyczne – udzielamy porad i wsparcia logistycznego, pomagając naszym klientom w optymalizacji procesów transportowych.

Nasza oferta jest zaprojektowana tak, aby zapewnić kompleksowe i zintegrowane rozwiązania logistyczne na skalę międzynarodową. Rozumiemy, jak różnorodne i złożone mogą być potrzeby naszych Klientów, dlatego oprócz tradycyjnego transportu drogowego, poszerzyliśmy nasz zakres usług o międzynarodowy transport, w ramach:

Taka różnorodność opcji pozwala nam na oferowanie elastycznych i skrojonych na miarę usług, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom logistycznym.

Gotowy do zasilenia Twojego łańcucha dostaw?

Inteligentniejsza logistyka z zespołem, który Cię wspiera.
Skontaktuj się z nami
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj