1. Home
  2. Usługi
  3. Spedycja morska

Transport morski to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny wariant transportu. Drogą morską przewożone jest blisko 90% wolumenu i około 70% wartości światowego handlu międzynarodowego. Spośród wszystkich gałęzi transportu, jego głównymi zaletami są najniższa cena jednostkowa oraz możliwość przewiezienia każdego rodzaju towaru.

Mask Group 21

Doświadczony zespół specjalistów

Wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w oparciu o wykwalifikowaną kadrę spedytorów posiadających prestiżowe certyfikaty kompetencji zawodowych w spedycji międzynarodowej (FIATA) oraz kompetencji zawodowych w transporcie (CPC).

 

Świadczymy usługi spedycji morskiej zarówno w wariancie pełnokontenerowym (FCL) jak i dla mniejszych ilości ładunku, wymagających doładunku do kontenerów zbiorczych (LCL). Zorganizujemy także przewozy towarów ponadgabarytowych, niebezpiecznych czy masowych.

Mask Group 22

Na każdym etapie transportu pozostawiamy do Twojej dyspozycji dedykowanego opiekuna, który będzie czuwał nad jego sprawną realizacją.

  • Dostarczamy przesyłki do/z dowolnego portu na świecie
  • Posiadamy sprawdzoną sieć zaufanych agentów na całym świecie
  • Jesteśmy obecni na zapleczu portów polskich i niemieckich
  • Posiadamy stosowne umowy z właścicielami terminali kontenerowych w Gdyni i Gdańsku
  • Posiadamy niezbędne ubezpieczenia działalności OC
  • Na życzenie Klienta zawieramy Ubezpieczenie Cargo
  • Zajmujemy się kwestią kontroli celnej oraz optymalizujemy dobór środków transportowych w drodze do/z portu.

Gotowy do zasilenia Twojego łańcucha dostaw?

Inteligentniejsza logistyka z zespołem, który Cię wspiera.
Skontaktuj się z nami
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj