1. Home
  2. Usługi
  3. Usługi dodatkowe
Mask Group 21

Obsługa celna

Zorganizujemy pełną obsługę celną zarówno w eksporcie jak i imporcie.

 

Niezależnie czy potrzebna jest odprawa ostateczna, przekazowa, czy w wariancie uproszczonym, możesz być pewny, że proces zwolnienia celnego przebiegnie bez zbędnych opóźnień.

Mask Group 22

Dodatkowe ubezpieczenie cargo

Dla ładunków o większej wartości, gdzie limity odpowiedzialności wynikające ze stosownych przepisów są niewystarczające na pokrycie potencjalnych strat, polecamy wykupić dodatkowe ubezpieczenie cargo.

 

Maksymalnie można ubezpieczyć towar na kwotę do 110% jego fakturowej wartości powiększonej o koszt transportu. Takie ubezpieczenie jest dużo szersze od domyślnego ubezpieczenia w ramach OC przewoźnika czy OC spedytora i chroni przed wszelkimi ryzykami za wyjątkiem kilku wyłączeń. 

Mask Group 31

Magazynowanie i przeładowywanie

Organizujemy przeładunek towarów z jednego środka transportu na inny (np. z naczepy plandekowej do kontenera i vice versa) oraz zapewniamy ich składowanie (także pod dozorem celnym).

 

W trosce o najwyższą jakość usługi i bezpieczeństwo Państwa ładunku, na życzenie, możemy także zapewnić nadzór nad przeładunkiem niezależnej i wyspecjalizowanej firmy kontrolnej, która sporządzi raport z przeładunku oraz wykonana dokumentację fotograficzną.

Mask Group 32

Ważenie VGM

Zgodnie z wymogami konwencji SOLAS, załadowca kontenera eksportowanego ma obowiązek przekazać armatorowi zweryfikowaną masę kontenera (VGM).

 

W przypadku jeśli podmiot nie posiada zgody właściwego organu administracji na używanie metody 2 oraz nie posiada na zakładzie wagi, która jest w stanie zweryfikować wagę VGM, oferujemy Państwu ważenie VGM przy dostawie kontenera eksportowego do portu.

Gotowy do zasilenia Twojego łańcucha dostaw?

Inteligentniejsza logistyka z zespołem, który Cię wspiera.
Skontaktuj się z nami
Zapytanie ofertowe
Close
Administrator danych: Expolco Transped Sp. z o.o., ul. Indyjska 13, 81-336 Gdynia. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań o charakterze marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wybranego przez Państwa kanału uzyskania informacji, co stanowi realizację prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityka prywatności.
Anuluj